Tuesday, July 31, 2012

Plum


 
(wearing New Look dress, H&M headpiece and bag, Deichmann shoes)


Sukienka, która ostatnio króluje w mojej szafie. Wpadłam w typowo kobiecy obłęd pt. "jest idealna, pasuje do wszystkiego". Więc nieco naiwnie buduję w głowie kolejne stylizacje z nią w roli głównej. Jestem pewna, że pojawi się w zarówno letnich jak i zimowych zestawach.
Buty to Deichmann. Ten sam, nielubiany przez polską blogosferę, Deichmann. I mimo, że faktycznie można znaleźć tam wiele kiczowatych modeli (sandałki rzymianki na obcasie za kolano- wtf?!) , możliwe jest również znalezienie ciekawych modeli w przyjemnych cenach. I tak właśnie było z moimi butami. Długo szukałam czarnych szpilek z noskiem w szpic do których początkowo nie byłam przekonana. Kojarzyły mi się z paniami lekkich obczajów lub "tipsiarami" z solarium. Jednak w którymś momencie budowania mojej niechęci zdałam sobie sprawę, że tego typu model potrafi być również niezwykle elegancki. Zaczęłam więc intensywne poszukiwania, które trwały ponad rok. Bo raz były za drogie, innym razem nie w moim rozmiarze albo wcale ich nie było. Gdy straciam już nadzieję z pomocą przyszedł mi Deichmann, który z wyjątkiem brzydkiej niemieckiej nazwy, kojarzy mi się całkiem dobrze (ich buty nigdy mnie nie obtarły).

3 comments:

  1. jak się już umowimy na spacer to ja ciebie poproszę (o ile jest taka możliwość) żebyś założyła coś czerwonego/piknikowego :) albo spódnice w grochy o! ;)

    ReplyDelete
  2. a ja tam tez lubię butki od Deichmanna - cenie sobie i cene i wygodę a opaska obłędna :)Wyglądasz jak SJP w Sex and the City :)

    ReplyDelete
  3. gdzie tam brzydkiej nazwy - dajśman - to brzmi pięknie :D a tak poważnie, czasami przerażają mnie buty tam obecne, to racja - ale bardziej ludzie, którzy takowe kupują. rzeczywiście, często można znaleźć coś ładnego i dosyć taniego, a to dla mnie istotne, bo buty szybko mi się nudzą

    ReplyDelete

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

wibiya widget